BEYAZ EŞYA SERVİSİ


Yılların verdiği sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla yükselmiş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik arttırım anlamında kullanmış, sektörde ki en etkin firmalar arasına girerek hizmet ağını oldukça genişletmiştir.

Tüm beyaz eşya ve ankastre grubuna ait ürünlerde güvenilir ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.
Tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda KONYA  içinde hizmet veriyoruz.

Kurumsal anlamda teknolojinin tüm imkanlarını siz değerli müşterilerimiz için yoğun bir biçimde harcayan firmamız sektöre kazandırdığı katma değerlerle tüm müşterilerinin takdiri ve beğenisini kazanmıştır. 
Her geçen gün bir önceki güne nazaran daha fazla gelişen firmamız, Nicelik ve Nitelik olarak sürekli kendini geliştirmiş bu konuda her türlü yatırımı yapmıştır.
Son teknolojiyle donanımlı atölyemizde her türlü test ve arıza giderim cihazı bulunmakla birlikte; tecrübeli alanında uzman tekniker ve atölye elemanlarımızla beyaz eşyalarınızı güvence altına alıyoruz .
RENDEVU ALMAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ:(0332)-3570070-05345974146